TAKE A VIRTUAL COOKING CLASS WITH DELICIOUS DISH! CLICK HERE!

Collection: Fruit

38 products
  • Strawberries - LOCAL
    Strawberries - LOCAL - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bananas by the bunch
    Bananas by the bunch - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Avocado - 3 count
    Avocado - 3 count - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomato - Organic Hothouse
    Tomato - Organic Hothouse - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples - Honey Crisps - ~1.25LB
    Apples - Honey Crisps -  ~1.25LB - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peaches - Yellow ~ 6
    Peach - Yellow - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberries - Organic - Conventional
    Blueberries - Organic - Conventional - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blackberries - by the box
    Blackberries - by the box - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapes - Green - 2 lb bag
    Grapes - Green - 2 lb bag - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $18.99
    Sale price
    $18.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapefruit - Red -3 count
    Grapefruit - Red -3 count - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raspberries
    Raspberries - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Whole Watermelon
    Watermelon - Mini  Organic - per piece - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemon - 3 count
    Lemon - 3 count - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Orange - Navel from California
    Orange - Navel from California - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Figs ~ 6
    Fresh Figs - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mango - Ataulfo
    Mango - Ataulfo - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cherries
    Cherries - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $14.99
    Sale price
    $14.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Clementines ISRAELI - 5 count ~ 1.5 lb
    Clementines ISRAELI  - 5  count ~ 1.5 lb - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pear - Forelle 3 count
    Pear - Forelle 3 count - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Limes -organic- 3 count
    Limes -organic- 3 count - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honey Dew - organic
    Honey Dew - organic - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nectarines
    Nectarines - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mangos
    Mangos - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pineapple - whole
    Pineapple - whole - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Plums
    Plums - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apricots - 5 count
    Apricots - 5 count - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kiwi 3 count
    Kiwi 3 count - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Papaya - Jumbo per piece
    Papaya - Jumbo per piece - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples - Blush 3 count
    Apples - Blush 3 count - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Passionfruit - Purple - 3 count
    Passionfruit - Purple - 3 count - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pomegranate
    Pomegranate - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • BRUNCH by MIMI AND RY PRODUCE
    FATHER'S DAY BRUNCH by MIMI AND RY PRODUCE - Mimi and Ry Produce
    Regular price
    from $155.00
    Sale price
    from $155.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out